Apie planą B

KUR FOTOGRAFUOTIS ESANT BLOGAM ORUI?

Dažna jaunavedžių pora, prieš vestuvių dieną, sukalba maldą, kad tik vestuvių dieną oras būtų geras ir saulė šviestų visu pajėgumu. Tuo tarpu fotografai kalba kiek sudėtingesnę maldą – prašydami itin subtilaus oro: Debesuoto su pragiedruliais, nei per šilto nei per šalto, su galbūt labai trumpą kelių minučių liūtimi.

Kodėl fotografui geresnė apsiniaukusi diena, nei saulėta ?

Saulėta, giedra karšta diena: Labai kontrastinga, krenta negražūs šešėliai, dangus be debesų atrodo tuščias dažnai perdegęs, saulė vargina, prakaitas „blizgina“ veidus, veidai šiek tiek paraudonavę, reikia ieškoti šešėlių ir kur būtų galima pasislėpti.

Debesuota su dažnais pragiedruliais diena, 18 laipsnių: Debesys prigesina saulę – ją „sušvelnina“, atmosfera šilta, tuo tarpu nėra aštrių kontrastų. Nereikia slėptis į pavėsį, galima fotografuotis, kad ir viduryje plyno lauko. Jei trumpai palyja, lietus duoda melancholišką, kitiems – romantišką atmosferą.

Tad išties neišsigąskite, jei prognozės rodo nedidelį lietų ar debesuotą dieną, nuotraukos bus net dar geresnės nei karštą saulėtą dieną!

Visuomet fotosesijai ruoškitės ir mąstykite apie saulėtą dieną ir fotosesiją lauke, tai tebūnie planas „A“ ir jam skirkite 90 proc. savo laiko.

Planas „B“ Turi būti ruošiamas visoms vestuvėms, tačiau į jį stipriai koncentruotis nereikia, skirkite jam 10 proc. savo pasiruošimo laiko ir visuomet būkite pasiruošę šį planą išplėsti jei savaitę prieš vestuvių dieną, orų prognozės jūsų netenkina

aR GALIMA FOTOGRAFUOTIS LAUKE ESANT BLOGAM ORUI?

Svarbiausia yra nusiteikimas ir nuotaika, fotografas gali atlikti fotosesiją ir lietuje, technika šiais laikais yra nepralaidi vandeniui ir atspari sudėtingiems orams, suknelė išdžius, o vakarui galite turėti atsarginę „antrą“ suknelę – Lietus yra labai unikali galimybė fotosesijai. Taip pat nepamirškite, kad lietus suteikia galimybę šiek tiek „pašposauti“ ir pasiimti spalvingus botus ar lietsargius.

 

JEI NENORIME SUŠLAPTI, KUR PATARTUMĖTE FOTOGRAFUOTIS?

 

fotostudijoje

Nebijantiems papozuoti kelias valandas galima net nepastebėtai praleisti fotostudijoje, tai gali būti fotografo studija su profesionaliu apšvietimu ir nuotraukos atrodys lyg iš žurnalo viršelio. Galima eksperimentuoti su skirtingais fonais aksesuarais, pasipuošti studiją iš anksto. Norintiems daugiau šilumos bei jaukumo Vilniuje galite rasti „Provanso fotostudiją“ Joje rasite skoningai dekoruotą ir gražiai papuoštą interjerą kuris jūsų nepaliks abejingais.

VILNIUJE:
 1. 7 Walls fotostudija
 2. Brazzi studios
 3. Provanso fotostudija
Kaune:
 1. Cozy Studio
 2. Centro fotostudija

kavinėje / restorane / vyninėje

Kavinės pasistengia papuošti savo interjerą unikaliai ir kiekviena yra skirtinga, tad tik lieka išsirinkti tą kuri atitinka jūsų skonį. Paminėsime kelias, kurios mus priemė, bet neapsistokite tik ties jomis jūsų paieškose, imkite ragelį ir skambinkite!

 

VILNIUJE:
 1. „LA BOHEME“ RESTORANAS ŠALIA KINO TEATRO PASAKA
 2. SHAKESPEARE HOTEL VILNIUS RESTORANAS
 3. KAVINĖ „MINT VINETU“
 4. PANAMA FOOD GARDEN
 5. VYNINĖ „NOTRIE VIE“
kaune:
 1. Restoranas „Režisierius“

Dvarai rūmai pilys

 Prabanga ir didelės salės, išpuošti kambariai ir ypatingi baldai, puiki vieta fotosesijoms. Taip pat jei kartais nustotų lyti, aplink dvarus visuomet yra gražios gamtos, kurioje galima pasifotografuoti.

 

VILNIUJE:
 1. Užutrakio dvaras
 2. Trakų vokės dvaras
 3. Kairėnų dvaras
 4. Verkių dvaras – Daugiau info apie interjerą: http://www.verkiai.lt/Dvaro-sales-485
 5. Valdovų rūmai
 6. Vilniaus rotušė
 7. Belmonto dvaras
 8. Arvydų dvaras
KAUNE:
 1. Raudondvaris

Muziejai

Tai ne tik didelės ir patogios erdvės fotosesijoms, tuo pačiu ir temiškai dekoruotos bei pridedančios tūrinio prie pačios fotosesijos.

 

VILNIUJE:
 1. Energetikos ir technikos muziejus
 2. Vilniaus dailės akademijos senasis pastatas (buvęs vienuolynas)
 3. Bažnytinio paveldo muziejus
 4. Šiuolaikinio meno centras

Ekspozicija visuomet kinta, tai unikali galimybė pasidaryti fotosesiją tokią, kokios niekas kitas nepasidarys, kadangi tokia pati ekspozicija antrą kartą nebus eksponuojama.

Viešbučiai

Nors dažnai sunku rasti gražų kambarį paskutinę savaitę prieš vestuvinę fotosesiją, tačiau kai kurie viešbučiai kaip ir restoranai ar kavinės turi ypatingą išvaizdą ir yra ypatingai dekoruojami, tad pasiprašius užsukti pasifotografuoti į bendras patalpas gausis tikrai graži fotosesija.

Vilniuje:
 1. Energetikos ir technikos muziejus
 2. Vilniaus dailės akademijos senasis pastatas (buvęs vienuolynas)
 3. Bažnytinio paveldo muziejus
 4. Šiuolaikinio meno centras

Ekspozicija visuomet kinta, tai unikali galimybė pasidaryti fotosesiją tokią, kokios niekas kitas nepasidarys, kadangi tokia pati ekspozicija antrą kartą nebus eksponuojama.