Gal galime kažkuo su jumis pasidalinti? Mus galite pasiekti paštu: media@masiulida.lt
logo

Fotostudijos nuoma Vilniuje

"Masiulida" Fotostudija Vilniuje

Fotografams ir ieškantiems vietos realizuoti savo idėjas.

Fotostudijos nuoma

 

Fotostudijos durys atviros visiems kūrėjams norintiems išgauti kokybiškas bei kūrybiškas nuotraukas. Studijoje esantis profesionalus apšvietimas leis kokybiškai įamžinti žmonių portretus, fotografuojami modeliai atrodys lyg iš žurnalo viršelio, o įmonėms puiki galimybė nufotografuoti jų produkciją bei turėti kokybiškų ir patrauklių nuotraukų katalogams. Na, o jei visad norėjote su draugėmis pasifotografuoti kaip tik šauna į galvą, visuomet galite išsinuomoti fotostudiją savarankiškai fotosesijai.

Studija yra 50'ies kvadratinių metrų, itin erdvi ir talpi. Studijoje rasite keturis blykstinius šviestuvus, šviestuvų modulius ir skirtingus fonus: Baltą, juodą, raudoną, medinį bei įvairovę kitų fonų, kuriuos akimirksniu galėsite pasikabinti ir nuotraukos aplinka iškart pasikeis. Esant poreikiui kartu su fotostudija galime išnuomoti profesionalų fotoaparatą, objektyvus ir net nuotraukų peržiūrai bei retušavimui skirtas priemones.

 

 • Vienkartinis

 • 15 €
  Už valandą
 • Ši opcija: jei planuojate lankytis vieną ar kelis kartus studijoje.

 • Mėnesinis

 • 100 €
  Už mėnesį.
 • Rinkitės šią opciją jei planuojate atlikinėti daugiau fotosesijų, Studija galėsite naudotis 2-3 val. į savaitę.

  Laiko rezervavimas vyksta per bendrą google Docs'ą kuriame galėsite matyti realiu laiku laisvus studijos laikus bei rezervuoti sau tinkamą.

 • Pastovus

 • 200 €
  Už mėnesį.
 • Rinkitės šią opciją jei ieškote pastovios studijos kurioje norėtumėte dirbti. Su šia opcija galėsite studijoje dirbti neribotą laiką.

  Laiko rezervavimas vyksta per bendrą google Docs'ą kuriame galėsite matyti realiu laiku laisvus studijos laikus bei rezervuoti sau tinkamą.

Papildomai darbui studijoje galite išsinuomoti šias priemones

Fotoaparatas - 25 €

Galite rinktis iš Canon 5D mark II ir Canon 6D pilno kadro fotoaparatų.

Optika - 10€

Canon EF 24-70mm f/2.8L II USM
Canon 50 mm. f/1.4
Tamron 70-200 F/2.8 VC USD Canonui

Kompiuteris - 20€

27" iMac 5k Retina kompiuteris su itin dideliu ekranu ir stulbinančia raiška gali pasinaudoti jums kaip retušavimo priemonė arba pajungtas tiesiogiai prie fotoaparato gali realiu laiku rodyti jums jūsų fotografuojamas nuotraukas. Laidai ir pajungimas įskaičiuoti.

Vizažistės paslaugos - 30€

Į studiją pakviesime profesionalią vizažistę kuri nugrimuos ir paruoš modelius fotografavimuisi. Kaina asmeniui.