Fotosesijos mūsų studijoje

1 val. – 69€

1 val. – 119€

1 VAL. – 79€

1 val. – 99€

Nuo 60€ už valandą

žMOGUI – NUO 40€

Fotosesijos lauke arba kitose studijose

Jei norite fotosesijos lauke, tuomet kaina kaip nurodyta žemiau be jokių papildomų priedų. Jei norite kokioje nors kitoje fotostudijoje, tuomet prisidės tos studijos nuomos kaina (SN).

1 val. – 89€ + SN

1 val. – Nuo 150€ + SN

1 val. – 89€ + SN

1 val. – 120€ + SN

Kuo skiriasi mūsų studija nuo kitų?

Mūsų fotostudija minimalistinė – jos tikslas yra skirti visą dėmesį žmogui (modeliui). Studijoje visuomet rasite baltą, juodą ir pagal pageidavimą – kitų spalvų fonus. Taip pat tam tikrus fotogeniškus baldus, kurie padės jums fotosesijoje. Ši studija yra puikiai tinkama pirmam kartui fotografuotis su profesionaliu fotografu, nes visas dėmesys yra skiriamas jums.  Kadangi viskas vyksta vienoje patalpoje, nereikia bėgioti tarp lokacijų, fotografas tinkamai gali pasiruošti apšvietimą ir skirti reikalingą dėmesį jums, padedant pozuoti, patariant ir pamokant. Mūsų studija yra visas dėmesys jums ir jūsų įvaizdžiui. 

Kitomis studijomis vadiname įvairias fotostudijas kurios yra papuoštos pagal tam tikrą tai studijai būdingą stilių. Vilniuje tokių yra 3-4 skirtingos kurios vertos dėmesio ir jose fotografuojame. Vienų stilius yra modernus, kitų retro ar provanso, tad pagal jūsų poreikius galėsime parinkti jums tinkamą aplinką. Šiose studijose aplinka tampa lygiavertiškai svarbi. Fonas, daiktai ir kiekviena detalė pridės arba atims jūsų nuotraukoms kokybės. Šis variantas brangesnis, nes prisideda prie kainos studijos nuoma. Jų kainos svyruoja nuo 30-100 eurų už valandą. 

Padovanokite fotosesiją

Sau,

draugei,draugui,

vyrui, žmonai,

tėvams, seneliams

ar draugams,

visiems ir visoms progoms RASITE TINKAMĄ FOTOSESIJĄ

Užsisakykite fotosesiją ar dovanų kuponą dabar

Jei norite užsisakyti fotosesiją, parašykite dėl jūsų norimos dienos ir laiko ir mes atrašysime jums kaip galime greičiau, ne vėliau kaip per 24 valandas nuo užklausos. Greitesniam atsakymui gauti galite skambinti telefonu 862722586.