Buduarinė fotosesija mūsų studijoje

Moterys pasirenka šią fotosesiją, kad pažymėti tam tikrą gyvenimo tašką – ar tai 20’ieji ar 60’ieji gyvenimo metai – ta fotosesijos diena išlieka amžiams!
Nuotakos užsisako buduarinę fotosesiją būsimiems vyrams padovanoti ir nustebinti.
Žmonos nori savo vyrams padovanoti save – kitaip.
O dažna – nežino ko konkrečiai nori ir gal net prisibijo kameros, nes iki galo nepasitiki, kad yra graži. Todėl joms padovanoja šią fotosesiją, kad ji pamačiusi rezultatą – pasijaustu ne tik graži, bet ir atrastų naują pasitikėjimą savimi…

1 val. – 99€

NE MAŽIAU 30 VNT. AUKŠTOS KOKYBĖS SPALVOTŲ RETUŠUOTŲ NUOTRAUKŲ.

VALANDOS BĖGYJE PAVYKSTA ĮSIAMŽINTI 3-4 SKIRTINGOM APRANGOM.

PAPILDOMAI GALIMA UŽSISAKYTI MAKIAŽĄ, KURIS BUS PADAROMAS MŪSŲ STUDIJOJE PRIEŠ FOTOSESIJĄ  – 35€ ŽMOGUI.

*PAPRAŠIUS PAPILDOMAI, ATSIUNČIAME IR JUODAI BALTUS IR SPALVOTUS NUOTRAUKŲ VARIANTUS

Nupirkti fotosesiją arba kuponą
 * Mūsų prioritetas yra jūsų privatumas, todėl nuotraukos yra tik iliustracijai to ką darome mūsų studijoje ir jų gausiai kelti neplanuojame.

BUDUARINĖ

Prancūziškas žodis Buduaras, reiškia moters miegamąjį arba senovinį persirengimo kambarį, kuris visuomet puoštas gražiais baldais, užuolaidomis ir sudaro jaukią ir privačią atmosferą. Fotografijoje buduaru vadinamas stilius, kuris pabrėžia moters jausminę ir intymią pusę labiau nei erotišką. Tai nėra vulgaru, pornografiška ar nepatogu, nes išreiškiamas moters grožis atspindi jos vidų, jos mintis, jos gyvenimą, prisiminimus ir siekius.

Tai transformuojanti patirtis, kuri suteiks naują pasitikėjimą savimi bei galimybę iš naujo save atrasti: savo grožį, unikalumą, jausmingumą ir moteriškumą.

Buduarui nebūtina būti nuogai, kad pasijausti seksualiai ir moteriškai, dažnai pasirenkama mėgstamas apatinis trikotažas, gražūs chalatai, marškiniai, ar tas drabužis su kuriuo pasijausite geriausiai.

Kartais mažiau yra daugiau, tad ši fotosesija gali tapti labai elegantiška ir amžina būnant subtili ir paprasta.

EROTINĖ

Erotinė fotosesija yra drąsi, lipanti per kasdienybės normas, išbandanti ribas bei perlipanti vidines baimes ar kompleksus.

Ši fotosesija atviresnė, dažnai fotografuojamas nuogas kūnas, jo fragmentai, seksualumas yra ašis.

Kartais žodis „Erotinė“ išgąsdina, nes nėra aišku kas tai per fotosesija ir kokios jos ribos. Todėl svarbu paminėti, kad fotosesijos tipažą ribas bei idėjas nustato ne fotografas, o fotografuojamasis. Fotografas yra profesionalas kuris išgauna kokybiškiausias nuotraukas

Būk drąsi, būk seksuali, būk savimi!

POROS FOTOSESIJA

 

Patirtis kurią gali dalintis su artimiausiu žmogumi vertingesnė nei tūkstantis pasakytų žodžių – lygiai taip pat kaip ir nuotrauka.

Erotika, seksualumu ir intymumu dalinasi tarpusavyje pora, nes vienas kitam yra visą tai ir daugiau.

Tad jei norite atrasti vienas kitą iš naujo, sustabdyti meilę, aistrą ir geismą amžiams – padovanokite vienas kitam šią ypatingą patirtį.

Susisiekite su mumis

Jei norite užsisakyti fotosesiją, parašykite dėl jūsų norimos dienos ir laiko ir mes atrašysime jums kaip galime greičiau, ne vėliau kaip per 24 valandas nuo užklausos. Greitesniam atsakymui gauti galite skambinti telefonu 862722586.