Masiulida media

Keturių kampų pasiūlymai judančiam ir statiškam vaizdui

„Masiulida – tai kūrybingų svajotojų komanda, kurios kiekvienas narys yra originalus ir skirtingas. Mus sieja tikėjimas bendromis idėjomis: svarbiausia yra žmogus, o ne nuotrauka; akimirkos ir emocijos tikrumas. Stengiamės išgauti rezultatą, kuris pranoktų „darbo“ ar „uždarbio“ sąvokas. Drąsiai galime teigti, kad darome tai kuo tikime, tai dėl ko keliamės ryte su degimu širdyje, tai ko nevadiname darbu, tai ką jaučiame esą mūsų gyvenimo tikslu.

Fotografuodami kiekvieną dieną susiduriame su vis kitokia švente ar renginiu. Be to, kasdien gauname galimybę pažinti įdomius žmonės. Tad dienos pabaigoje, grįžus namo ir lėtai žiūrint įvykių retrospektyvą besikeičiančių nuotraukų sraute, mūsų veiduose sužiba šypsenos. Ne vien dėl to, kad pavyko sukurti kokybiškas nuotraukas ar filmus (tą mokėti turi kiekvienas fotografas ar operatorius), tačiau dėl to, kad šiandien pavyko atlikti ypatingą užduotį, atrasti ir įamžinti džiaugsmą žmonėse. Būtent todėl fotografavimo nelaikome tik darbu: mes jaučiame, kad tai – mūsų gyvenimo variklis.

 
Susisiekite su mumis

Mes tikime, kad fotografavime ir filmavime:

  • Svarbiausias yra žmogus, tad nei fonas, nei aksesuarai neturi jo užgožti. Graži aplinka gali papildyti, suteikti išbaigtumo nuotraukai, tačiau nėra jos pagrindas, todėl nuotraukose visuomet matysite žmogų ir jo santykį su aplinka.
  • Gera idėja kiekvieną kadrą gali paversti ypatingu. Todėl visuomet mąstome apie naujas idėjas ir stengiamės vengti šablonų.
  • Spalva daro didelę įtaką bendram nuotraukos vaizdui – ne tik suteikia nuotaiką, bet ir padaro mielą širdžiai. todėl visas nuotraukas gausite spalvotas, o juodai baltus variantus turėsite kaip papildomą bonusą.
  • Kadrai turi būti tikri, nuoširdūs, nesumeluoti, todėl niekada neprašome dirbtinės šypsenos, tačiau kadangi esame vieninteliai matantys kas gaunasi kitoje objektyvo pusėje – jus papozuosime ir pasakysime kaip geriausiai atrodyti nuotraukose ar video.
  • Vaizde atsispindinčiai emocijai tiesioginę įtaką daro santykis tarp fotogruojančiojo ir fotografuojamųjų.
  • Fotografas neturi trukdyti natūralios veiksmų eigos. Stengiamės neįsiterpti viduryje įvykių eigos ir netrukdyti.
  • Kiekviena akimirka turi būti įamžinta. tad fotografuojame ne tik jaunuosius, bet ir visus juos supančius žmones vestuvių dieną.
  • Operatorius yra dalis to, kas vyksta šventėje, tačiau neturėtų būti jos centre. Todėl operatorius bando gaudyti akimirkas iš užkulisių ir tik kartais įsiterpia ir paprašo dėmesio sau.

Danielius Masiulis

Fotografas/ komandos vadovas

Artūras Kavaliauskas

videografas

Deinora rudėnaitė

fotografė

Tomas labašauskas

videografas / montažas

Iki smulkmenų kokybiškas produktas

Galime garantuoti kokybę, kadangi dėmesį kreipiame į visas detales – nuo pat pirmojo susitikimo iki paskutinio rankų paspaudimo.

Susitikimas - pirmoji vestuvių pagalba

Fotografas ar operatorius dažniausiai būna vienintelis žmogus, kuris jus lydi nuo pat pirmųjų pasiruošimo vestuvėms momentų iki paskutiniųjų šventės uždarymo akimirkų. Jei sutariame bendradarbiauti, mes jaučiame pareigą jums padėti ne tik planuojant fotosesiją, bet ir ruošiant sėkmingas bei sklandžias vestuves. Dažnai jaunieji nenujaučia, kurioje vestuvių dalyje galėjo nepastebėti kokios nors mažos, iš primo žvilgsnio nesvarbios smulkmenos. Tad mums labai svarbu dar prieš pradedant fotografuoti ar filmuoti žinoti šventės eigą ir detales. Taigi pirmojo susitikimo metu norėsime sužinoti viską apie jūsų vestuves, pasidalinsime savo patirtimi, atkreipsime dėmesį į reikšmingus dalykus. Dažnai juokaujame, kad fotografas yra lyg vestuvių pirmoji pagalba – matęs ir dalyvavęs daugelyje meilės švenčių, jis dažnai yra tas žmogus, kuris nukreips jus teisingu keliu, patars, kaip viską suplanuoti kuo sklandžiau.

 

Lokacijų parinkimas fotosesijai

Dažniausiai pirmojo susitikimo metu išgirstame teiginį: „Jūs – fotografas, todėl žinote, kur geriausia rengti fotosesiją“. Iš dalies tai galima laikyti tiesa, kadangi fotografas visapusiškai mato lokacijos specifiką: puikiai supranta, kuris fonas yra tinkamas, o kuris – tik blaško dėmesį ar sugadina nuotraukos estetinę visumą. Tačiau fotografas negali žinoti konkrečios vietos, kadangi savo mėgstamas lokacijas būna jau ne kartą fotografavęs, o nuotraukos tuomet netenka atradimo žavesio arba gali neatitikti užsakovų norų ir skonio. Todėl pirmojo susitikimo metu stengsimės jus pažinti, aptarti jūsų pomėgius, mėgstamiausias vietas ir taip suderinti mūsų viziją su jūsų pageidavimais. Tuomet pateiksime galimų vietų sąrašą ir pakonsultuosime, o jūs priimsite galutinį sprendimą.

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR DAUGYBĖS AKIMIRKŲ PRISIMINIMUS

Dažniausiai švenčių fotografai atrenka iki 40 proc. renginio metu padarytų nuotraukų ir jas pakoregavę atiduoda užsakovams. „Masiulidos“ komanda iš karto fotografuoja kokybiškai, todėl nebijome atiduoti 100 proc. visų vestuvių dieną padarytų nuotraukų. Tad praėjus šventei iš mūsų gausite ne tik daugiau kaip 300 pilnai retušuotų vestuvinių nuotraukų, bet ir visas kitas (dažniausiai apie 2000) nuotraukų, nufotografuotų visos šventės metu. Juk po kurio laiko bus įdomu prisiminti net ir tas akmirkas, kurios nėra labai svarbios, tačiau vis tiek smagios ir brangios. Arba galbūt Jums labiausiai patiks mūsų neatrinkta nuotrauka? Taip pat Jums pateiksime ir visą renginio metu filmuotą medžiagą. Mes manome, jog jei jau mokate mums už visos dienos darbą, turite teisę gauti visus darbo rezultatus!

 

MES TIKIME SPALVOS JĖGA, ARBA KADA REIKIA NAUDOTI JUODAI BALTĄ NUOTRAUKOS TONAVIMĄ?

Juodai balta fotografija iš tiesų yra labai gili tema. Nespalvotas tonavimas nuotraukoms suteikia papildomą retrospektyvinę nuotaiką, išryškina apšvietimo subtilumus, prideda elegentiškumo. Visgi dažniausiai šis variantas pasirenkamas dėl tos priežasties, jog spalvota fotografija neatrodo tokia žavinga, tad einama lengviausiu keliu, t.y. panaikinamos spalvos. Tačiau profesionalus fotografas net pilkiausią dieną sugebės surasti akcentų, sukurti savitą spalvinę gamą ir nuotaiką. Taigi mūsų komanda prieš rinkdamasi juodai baltą variantą visuomet išbando šimtą variacijų su skirtingomis spalvų paletėmis. Be to, greta nespalvotos nuotraukos visada pateikiame ir spalvotą variantą.

Nuotraukų ar video redagavimas

Prieš pateikdami jums galutinį nuotraukų komplektą, dalį fotografijų retušuojame. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia, jog pakeičiame nuotraukos turinį ar formas. Retušavimu yra laikoma nuotraukų koreliacija, kurios metu tonuojamos spalvos, kontrastai, ryškumas ar nuotraukos kompozicija. Taigi Jūsų išvaizda išlieka autentiška, atitinkanti realybę. Mes tikime, jog dailiai sukomponuoti vaizdą ir užfiksuoti gražius subjektus reikia paties fotografavimo metu, o tolimesnis redagavimas reikalingas tik smulkmenų, bet ne esmės pakeitimui. Video montaže ir redagavime taip pat stengiamės išlaikyti subtilų skonį ir natūralumą. Juk būtų juokinga, jei viduryje svarbios akimirkos ekrane praskristų animacinis drugelis ar nukristų širdučių lietus… Todėl redaguodami judančius vaizdus koncentruojamės į kitus dalykus, tokius kaip muzikos sinchronizavimas ir dermė su vizualika.

 

GALUTINIS PRODUKTAS - METŲ GARANTIJA

Į galutinį produktą visuomet įdedame daug nuoširdaus dėmesio, taip atsidėkodami už Jūsų pasitikėjimą mūsų komanda ir dalijimąsi svarbiausiomis gyvenimo akimirkomis. Todėl visą foto ir video medžiagą Jums perduodame stilinguose atmintukuose, įpakuotą į mūsų pačių gamybos stilizuotas medines dėžutes (jų pavyzdį matote dešinėje pusėje). Be to, suteikiame vienų metų garantiją – jeigu kiltų techninių nesklandumų ir dėl kokių nors priežasčių prarastumėte medžiagą, padėsime ją atgaminti.

Mūsų darbo procesas

4K vaizdo revoliucija montažui ir nuotraukų retušavimui

 

Galbūt nustebsite, tačiau pats fotografavimo procesas užima tik apie 30 proc. viso prie nuotraukos praleidžiamo laiko. Kita darbo su nuotrauka dalis – jos retušavimas. Video montažas ir spalvų korekcijos užima net didesnį laikotarpį.

Sakoma, jog „svarbiausia ne geras fotoaparatas, o geras fotografas“. Pritariame tam, tačiau šiais laikais geras fotografas naudojasi pažangia technika, leidžiančia išgauti kokybiškiausią vizualinę medžiagą.

„Masiulidos“ fotografai naudoja profesionalią „Canon“ ir „Sony“ techniką: pilno kadro fotoaparatus ir L (Luxury) klasės objektyvus. Nuotraukas peržiūrime ir retušuojame 4K rezoliucijoje. Tai leidžia garantuoti išskirtinę vaizdo kokybę ir retušuodami nuotraukas matome monitoriaus neiškraipytą, realybę atitinkantį, didelį ir ryškų vaizdą. Dirbdami su juo nepraleidžiame nei vienos smulkmenos, perteikiame pačias tikroviškiausias spalvas. Labai svarbu tai, jog ši įranga mums leidžia užtikrinti aukščiausią tinkamai sukalibruotų ir paruoštų spaudai ar peržiūrai nuotraukų ir video kokybę.

Žinoma, visada su savimi turime ir blykstes bei LED apšvietimą, tad nebijome nei tamsos, nei lietaus – Jūsų akimirkas galime užfiksuoti bet kokiomis aplinkybėmis!